тут появится виджет

Кардіоревматологічний кабінет

Кардіоревматологічний кабінет – структурний підрозділ при дитячій міській поліклініці № 23, який розташований на третьому поверсі в кабінеті № 59.

Лікар-кардіоревматолог – Казарян Марія Сергіївна, в 1997 році закінчила Харківський медичний університет, педіатричний факультет. У 2002 році пройшла спеціалізацію по циклу «Дитяча кардіоревматологія.

Має вищу кваліфікаційну категорію з дитячої кардіоревматології.

Основні завдання лікаря-кардіоревматолога:

  • надання кваліфікованої лікувально консультативної допомоги дітям, хворим на ревматичну лихоманку, ревматоїдний артрит, дифузні захворювання сполученої тканини, запальні, дізметаболічни артропатії;
  • дітям з вродженими та набутими вадами серця, захворюваннями серця неревматичної етіології;
  • дітям з кардиомиопатіями, з порушеннями ритму і провідності, хворобами судин. У кабінеті організовується проведення комплексу профілактичних заходів при даних захворюваннях, а також амбулаторне обстеження і лікування;
  • проводиться відбір та направлення на стаціонарне лікування в профільних відділеннях і на санаторне-курортне лікування. В кабінеті здійснюється диспансерне спостереження за дітьми з кардіоревматологічної патологією. Лікар-кардіоревматолог проводить профілактичні огляди дітей перед вступом до школи та спортивну секцію.